Zeraati-FF1-140205

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
600,000 تومان
شروع کنید

مجموعه کتاب های first friends از کامل ترین و بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی به کودکان است. این مجموعه مفرح از سه سطح تشکیل شده است که فراگیری زبان را برای کودکان شاد و سرگرم کننده کرده است.کودکان با استفاده از بازی، اسباب بازی ، شعر های کتاب و داستان های مختلف سریعا الفبا و کلمات کاربردی در انگلیسی مبتدی و پایه را یاد گرفته و برای سطوح بالاتر آماده می شوند.همچنین این کتاب شروعی بسیار قوی برای آموزش نوشتن، خواندن، صحبت کردن و مبحث شنیداری در سطوح پایه است. . هر کتاب از این مجموعه شامل ۱۰ درس است که در طول ۲ ترم تدریس میشود که مطابق با سیستم آمریکایی(America Accent) با تمرکز بر مهارت گفتاری و نوشتاری و با ارائه نکات گرامری بصورت غیر مستقیم و گسترش دایره واژگان ، سعی در تقویت مهارت های اجتماعی زبان آموزان در محیط آموزشی و منزل دارد. به عبارت دیگر، هدف از آموزش این مجموعه کتاب ، آشنایی با لغات ، حروف و جملات انگلیسی ساده و رایج همراه با تلفظ ، مکالمات روزمره ، شعر های انگلیسی و نیز آموزش نکات اخلاقی است. در سطح First friends1 ، برای زبان اموزان عزیز ، ترم های F.F1A , F.F1B ارائه میشود.

ساختار کتاب First friend1 :

lesson1: صفحه اول هر درس شامل لغات (words) جدید همراه تصویر است که تلفظ لغات با ذکر شماره در C.D موجود است.

lesson2: صفحه دوم هر درس شامل یک مکالمه (conversation) است که متن این مکالمه در کتاب موجود نیست و فقط در CD است.

lesson3: صفحه سوم هر درس از کتاب F.F 1 شعری (song) است که در CD موجود است و متن آن در آخر کتاب به شکل نوشتاری آمده است.

lesson4: صفحه چهارم شامل داستان(story) است که متن آن در کتاب و CD هم وجود دارد.

lesson5: صفحه پنجم همین کتاب مکالمه ارائه داده شده که متن آن در کتاب و CD موجود است و همچنین در قسمت پاورقی یک جمله به انگلیسی بعنوان نکته اخلاقی (value) ارائه داده شده که در CD موجود نیست و توسط معلم تدریس میشود و زبان آموزان باید قادر به بیان هر دو فرم انگلیسی و فارسی جمله باشند.

lesson6: در صفحه آخر حروف جدید الفبا(phonics) همراه با تصویر و مثال و تمرین با لفظ صحیح و آواز CD آورده شده است نکته قابل اهمیت در مورد وضعیت نگارش زبان آموزان و انتظار ما از آنهاست: در سطح First friends 1 ضمن آشنایی با حروف الفبا، دیکته کلمات ۳ تا ۶ حرفی با زبان آموزان کار میشود. از تمامی کلمات برای آنها سر مشق زده شده تا با شکل کلمات طولانی تر هم آشنا شوند. نکته بسیار قابل اهمیت در خصوص یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکان و نوجوانان ، لزوم استفاده مکرر از CD و گوش دادن آن ها در منزل است . لفظ صحیح کلمات همراه با تمام مکالمات ، داستان ها و شعر ها در CD موجود است و برای دسترسی آسان تر زبان آموزان عزیز و شما والدین گرامی ، شماره track هر قسمت روی آن صفحه مشخص شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدرس:

مریم زراعتی
پیمایش به بالا