ما کی هستیم؟

ما کی هستیم؟

بی‌تردید اگر آموزش کودکان و نوجوانان بیشتر و حرفه‌‌ای تر مورد توجه قرار می‌گرفت، مشکلات بعدی دوران بلوغ و پس از آن کمتر می‌شد. 

توجه به آموزش کودکان و نوجوان و دادن فرصت به ایشان برای تجربه، تمرین، تصحیح و ارتقا رسالت ماست.

دوست داریم در جامعه‌ای زندگی کنیم که مردمانی کوشاتر با احساس نوع‌دستی و مسئولیت‌پذیری بیشتری داشته باشند.

بنابراین بعنوان عضوی از مثلث خانه، مدرسه و جامعه ماموریت داریم تا تمام تلاشمان را برای بهبود فرصت رشد کودکان و نوجوانان این مرزوبوم بکار گیریم و خود را در برابر آن موظف به پاسخگویی می‌داینم چرا که معتقدیم تکامل حاصل بهبود ایرادات کوچک و بزرگی است که دیگران به تو تذکر می‌دهند و تو به آن بی‌توجه هستی و یا توجه کمتری به آن داری.

دقیقا همین موضوع است که ما را ترغیب به برگزاری دوره‌ها و کلا‌س‌های تضمینی کرد تا فراگیران‌مان با اطمینان و آرامش کامل بر روی یادگیری تمرکز کرده و کوچکترین نگرانی درباره کیفیت آموزش نداشته باشند چون در هر زمان از دوره که بخواهند می‌توانند شهریه خود را پس‌بگیرند؛ بدین ترتیب که با مراجعه به واحد ثبت‌نام واعلام نارضایتی ۱۰۰ درصد وجه پرداختی به ایشان عودت داده می‌شود.

مهیا کردن مسیر یادگیری مطابق با اهداف آتیه فراگیران‌مان موضوع مهم دیگری است که به آن توجه ویژه داشته‌ایم.برای تحقق این مهم مشاوره همراه با آموزش را در برنامه‌های خود قرارداده‌ایم.

از دیگر ماموریت‌‌های ما هدایت هرچه بهتر زبان‌آموزان‌مان در مسیر صحیح یادگیری است و معتقدیم این هدف با همدلی، همراهی و هماهنگی ما و والدین و زبان‌آموزان محقق نمی‌شود بنابراین با مشاوره قبل، حین و درپایان هر دوره می‌توانیم علاوه بر ایجاد علاقه در زبان‌ آموزانمان، ایشان را در مسیر یادگیری و پیشرفت با موثرترین شکل ممکن هدایت کنیم.

ما در آموزشگاه اِفبا همیشه اهدافی فرامالی را مد نظر داشته‌ایم چراکه باور داریم آموزش فرصتی است که می‌باید برای همگان وجود داشته باشد تا بتوانند با اختیار کامل آنچه مطلوب نظرشان است و دوست دارند انتخاب کنند.

چارچوب همین اهداف است که به کمک کرده تا فرآیندهای آموزشی‌مان را با استانداردی بالا تبیین کنیم. دوره‌های با جمعیت پایین (حداکثر 12 نفر)، تهیه و ارائه کاربرگ‌های کمک‌‌آموزشی، دسترسی شبانه‌روزی به محتوای آموزشی دوره، طراحی بازی‌های آموزشی حضوری و آنلاین، استفاده از مقالات و نظر اساتید دانشگا‌ه‌هایی نظیر UWS، سیدنی، استنفورد و بریتیش کانسیل، همه و همه تلاش‌ ماست برای ارائه مطلوب‌ترین خدمت آموزشی به شما.    

در پایان ضمن تشکر از انتخاب شما زبان‌ آموز و والدین عزیز، به اتفاق در جهت یادگیری و پیشرفت گام برداشته و از خداوند درخواست داریم ما را در تبدیل شدن به فردی مفید برای خود، خانواده و جامعه‌مان یاری نماید، آمین! ‌  

پیمایش به بالا